ΕΚΛΟΓΕΣ 2023: ΟΙ 300 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΒΟΥΛΗΣΕΚΛΟΓΕΣ 2023: ΟΙ 300 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΒΟΥΛΗΣ

Γνωστά έχουν γίνει τα ονόματα των βουλευτών που εκλέγονται (εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις) μετά τις σημερινές εκλογές αφού η ενσωμάτωση των ψήφων έχει φτάσει στο 97,35% τη στιγμή που γράφονται αυτές οι γραμμές.

Από τη Δευτέρα θα γίνει γνωστό και ποιες έδρες θα κρατήσουν οι αρχηγοί των πολιτικών κομμάτων που έχουν εκλεγεί σε παραπάνω από μία περιφέρειες.

Δείτε αναλυτικά ανά κόμμα και εκλογική περιφέρεια τους βουλευτές της νέας Βουλής.

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου


 

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου
ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου
ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου
ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του Χρήστου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου
ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη
ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη
ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δρακούλη
ΛΙΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου
ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Λεωνίδα
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Ανδρέα
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΑΡΤΑΣ

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη

ΑΧΑΙΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ
ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΔΡΑΜΑΣ

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τριανταφύλλου

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία
ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

ΕΒΡΟΥ

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Βασιλείου

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΪΣ (ΤΖΙΝΑ) του Γεωργίου

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΗΛΕΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου
ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου

ΗΜΑΘΙΑΣ

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γεωργίου
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ιωάννη

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Γεωργίου

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοστόμου
ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αστερίου

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Στεφάνου
ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου
ΣΠΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Γεωργίου

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Σωτηρίου

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Σπυρίδωνος-Διονυσίου

ΚΙΛΚΙΣ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Γεωργίου

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου
ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Δημητρίου

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Βασιλείου
ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη
ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Εμμανουήλ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη
ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ

ΛΕΣΒΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ
ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Παναγιώτη
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παντελή

ΞΑΝΘΗΣ

ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου

ΠΕΛΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου
ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του Ελευθερίου
ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου
ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευριπίδη

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού

ΣΑΜΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισιδώρου

ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αθανασίου
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χρήστου

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέα
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Δημητρίου

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Δημητρίου
ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΦΩΚΙΔΑΣ

ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή

ΧΑΝΙΩΝ

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου
ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του Αναστασίου
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Εμμανουήλ

ΧΙΟΥ

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αντωνίου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΛΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του Θεμιστοκλή

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου
ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Γεωργίου

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΑΡΤΑΣ

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου

ΑΧΑΙΑΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα

ΔΡΑΜΑΣ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ’γγελου

ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη
ΘΡΑΣΚΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στεφάνου

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

ΚΙΛΚΙΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα

ΞΑΝΘΗΣ

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΙΝ του Χασάν

ΠΕΛΛΑΣ

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη

ΧΑΝΙΩΝ

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΙΛΕΝΑ) του Γεωργίου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Ανέστη

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου

ΑΧΑΙΑΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΔΡΑΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου
ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του Φανουρίου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΚΙΛΚΙΣ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Δημητρίου

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του Λεωνίδα

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Νικολάου

ΛΕΣΒΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαριλάου

ΞΑΝΘΗΣ

ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΧΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

ΧΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΚΚΕ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΚΤΕΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Θεοφύλακτου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΓΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) του Αναστασίου
ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

ΑΧΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δανιήλ

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

ΛΕΣΒΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΖΕΡΒΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Θεοδώρου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΒΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σωτηρίου

ΑΧΑΙΑΣ

ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πελοπίδος

ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΙΑΚΟΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Θεοδώρου Ευαγγέλου

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΛΥΣΗΣ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΪΔΩ του Δημητρίου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεοδώρου

ΕΒΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Χρήστου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως

ΠΕΛΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΣΕΡΡΩΝ

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ιωάννη

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ του Παναγιώτη

ΑΧΑΙΑΣ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μιχαήλ

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναπολέοντος

ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Βαγιάνου

ΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΠΛΕΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου

Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου

Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Ηλία

Β3′ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θωμά

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου

Πηγή in.gr

Από admin

Verified by MonsterInsights