Απόστολος Γκλέτσος

Η Περιφερειακή Παράταξη «Ενωτική Περιφερειακή Κίνηση « μετά την οριστικοποίηση των καταλόγων των Υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων της έδωσε στην δημοσιότητα 114 ονόματα που απαρτίζουν τον συνδυασμό της με επικεφαλής τον Απόστολο Γκλέτσο.

 Οι Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι είναι :

*Βοιωτία :
  1.     Αγγελόπουλος Γιώργος, Ηλεκτρονικός Μηχανικός, εν ενεργεία Πρόεδρος ΔΣ Δήμου ΔΑΑ
  2.     Βασιλείου Στέλιος, Επιχειρηματίας, πρώην Ποδοσφαιριστής Λεβαδειακού
  3.     Γάτσος Λουκάς, ιδιωτικός υπάλληλος
  4.     Γεωργίου Νικολαος, Φαρμακοποιός
  5.     Γκικοπούλου Σοφία, Υπάλληλος τηλεπικοινωνιών
  6.     Ιγγλέση Δημοσθέα (Τέτα), Επιχειρηματίας
  7.     Καρβούνης Σωτήρης, Αντιδήμαρχος Δήμου Λεβαδέων 2016-2018
  8.     Κασάπης Μιχάλης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9.     Καφαντάρη Βάσω, Ιατρός Επειγοντολόγος Γ.Ν Θηβών
  10.     Κοροπούλη Βασιλική, Επιχειρηματίας, Περιφερειακός Σύμβουλος,
  11.     Καπλάνης Κώστας, Εργοδηγός Ηλεκτρολόγος , εν ενεργεία Δημοτικός Σύμβουλος & πρωην Αντιδήμαρχος Δήμου Λεβαδέων
  12.     Κυργεωργιού Θεοδώρα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  13.     Μπαλτσάκης Χρήστος, Επιχειρηματίας
  14.     Οικονομίδου Ελένη, Ηθοποιός
  15.     Παινέση Έφη, Ελεύθερη Επαγγελματίας
  16.     Παππάς Χρήστος, Χημικός
  17.     Πούλος Βαγγέλης, Λογιστής – Φοροτεχνικός, εν ενεργεία Δημοτικός Σύμβουλος Λεβαδέων
  18.     Ραχούτης Νικόλαος, Μελισσοκόμος
  19.     Σκουλουδάκης Νικόλαος, Επιχειρηματίας
  20.     Δημήτρης Τόγιας, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  21.     Τρουμπούκη Λιλίκα, Καθηγήτρια Αγγλικών, πρωην Αντιδήμαρχος Δήμου Διστόμου – Αράχωβας – Αντίκυρας
  22.     Χατζήνας Χαράλαμπος, Βιομηχανικός εργάτης – Συνδικαλιστής
  23.     Χρήστου – Πατσαούρα Ευαγγελία (Λίτσα), Συνταξιούχος ΕΑΒ
*Εύβοια : 
  1.     Αγγελοπούλου Βασιλική, Φαρμακοποιός – πρώην Διοικήτρια Νοσοκομείου Κύμης
  2.     Αθανασίου Μοσχούλα, Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων
  3.     Ακριώτου Μάχη, Συνταξιούχος Δημοσίου
  4.     Αλεξίου Γιάννης, Μαθηματικός
  5.     Αντωνιάδης Παναγιώτης, Οικονομολόγος ΑΣΟΕΕ – Δημοσιογράφος
  6.     Βασιλείου Παναγιώτης, Συνταξιούχος ΕΦΚα
  7.     Γαβριήλ Σοφία, Συνταξιούχος Πραγματογνώμονας – Εκτιμήτρια Ζημιών
  8.     Γαλγαδάς Ιωάννης, Συν/χος Πλοίαρχος Εμπ. Ναυτικού,
  9.     Γεωργόπουλος Νίκος, εν ενεργεία Αξιωματικός της Ελληνικής Αστυνομίας
  10.     Γουναρόπουλος Νικόλαος, Συνταξιούχος ΕΦΚΑ
  11.     Δαριβίρης Μπάμπης, Στρατιωτικός
  12.     Δήμου Αθανάσιος, Δημοτικός Υπάλληλος-Γεν. Γραμματέας Σωματείου Εργαζομ. Δημου Κυμης-Αλιβερίου
  13.     Ζαγκανάς Σεραφείμ, Φυσικοθεραπευτής
  14.     Ζήσης Κωνσταντίνου, Διασώστης ΕΚΑΒ
  15.     Ζιάκα Ευαγγελία, Βιοτεχνόλογος Γεωπονικού Πανεπιστημίου
  16.     Καδδίτη Ελεντίνα, Καθηγήτρια Αγγλικών
  17.     Καλαθέρης Αθανάσιος, Επιχείρηση πάρκινγκ
  18.     Κάραλη Ελένη, Μαία στο ΓΝ Χαλκιδας, Μεταπτυχιακό στη διοίκηση Μονάδων Υγείας
  19.     Καρατζούδης Γιάννης, Αρχιτεκτονας Μηχανικός
  20.     Κάργας Βασίλης, Συνταξιούχος Ηλεκτρικών Σιδηροδρόμων
  21.     Κολιοβέτα Δέσποινα, Ιατρός
  22.     Κουταλιανού Μαρία, Βιολόγος ΜΒΑ, PhD Περιβαντολόγος
  23.     Κυριάκου Ανδρέας, Φοιτητής Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων
  24.     Λουκάς Ιωάννης , Συνταξιούχος ΔΕΗ
  25.     Λύκος Βασίλης, Βιολόγος
  26.     Μαυρίδης Αναστάσιος, Κτηνοτρόφος
  27.     Μπαλαλά Μαρία, Εμπορικός Αντιπρόσωπος – Μεσίτρια
  28.     Μπαμης Κώστας, Οικονομολόγος Πανεπιστήμιο Πειραιά, Τελωνειακός
  29.     Μπούτρου Κατερίνα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  30.     Πανταζής Στάθης, Δικηγόρος
  31.     Παπακωνσταντουλη Ελένη, Καθηγήτρια Αγγλικών
  32.     Παπανδρέου Ανδρέας, Οικονομολόγος-Σύμβουλος Επιχειρήσεων, Πρώην Διοικητής ΟΛΝΕ ΑΕ
  33.     Παπατριανταφύλλου Κων/νος , Έμπορος – Επιχειρηματίας
  34.     Πατεράκη Βασιλεία – Άννα, Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
  35.     Πατσιουρη Ντίνα, Βρεφονηπιοκόμος
  36.     Πάσχου – Σγούρδα Αλεξάνδρα, Εκπαιδευτικός – Δασκάλα
  37.     Πράγιας Δημήτρης, Ηθοποιός
  38.     Σεϊντή Γεωργία, Ιδιωτική Υπάλληλος
  39.     Σινανη Ειρήνη, Καθηγήτρια Χορού
  40.     Σπανός Γιώργος, Συνταξιούχος Πλοίαρχος του Εμπορικού Ναυτικού
  41.     Στάμου Μαρία, Ιδιωτική Υπάλληλος
  42.     Τζωρτζάκης Χάρης, Ηθοποιός
  43.     Τσακαλίδου Μαρία, Ηθοποιός
  44.     Φαφούτη – Παλδεμντζή Κατερίνα, Οικιάκα
  45.     Ψυχογιού Παρασκευή, Ξενοδόχος
*Ευρυτανία : 
  1.     Αποστολόπουλος Φώτιος, Παλαιοπώλης
  2.     Γιαννάκου Μαρία, Ξενοδόχος
  3.     Δροσίνη Μαρία, Νοσηλεύτρια
  4.     Καββαδίας Δημήτρης, Συνταξιούχος
  5.     Καραγιάννης Παναγιώτης (Πάνος), Έμπορος – YouTuber #symvainei_twra
  6.     Κοντογιώργος Ηλίας, Συνταξιούχος Πυροσβέστης
  7.     Μαυρίκα Χαρίκλεια (Χαρούλα), Υπάλληλος Ελληνικής Στατιστικής Αρχής
  8.     Σιαλμάς Δημήτρης, Συνταξιούχος ΕΤΑΠ-ΜΜΕ, πρώην υποψήφιος Βουλευτής Ευρυτανίας

 *Φθιώτιδα : 

  1.     Αγγελακόπουλος Απόστολος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2.     Αγγελοπούλου – Παπανικολάου Σοφία, Οδοντίατρος
  3.     Αδάμ Αναστάσιος, Οικονομολόγος
  4.     Αλμπανέζος Παναγιώτης, Chef Ζαχαροπλαστικής – Επιχειρηματίας
  5.     Αντεριώτης Κωνσταντίνος, Συνταξιούχος Τελωνειακός
  6.     Γκλέτσου Ελευθερία, χειρουργός ΩΡΛ, ΕΣΥ
  7.     Δουβάρας Ιωάννης, Διευθυντής Τεχνικής Υπηρεσίας Νοσοκομείου «Ανδρέας Συγγρός»
  8.     Θανασιάς Παντελής, Δημόσιος Υπάλληλος Δήμου Λαμίας
  9.     Καρανίκας Γιώργος, Αγρότης
  10.     Καυκάς Σταύρος, Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ – Στέλεχος Πολιτικής Προστασίας Προστασίας Δήμου Στυλίδας
  11.     Κολιάτος Νικόλαος, Γυμναστής
  12.     Κοτσιαλου Στέλλα, Επιχειρηματίας
  13.     Κυργιόπουλος Διονύσης, Κτηνοτρόφος
  14.     Κυριαζοπούλου Ράνια, Νοσηλεύτρια ΕΣΥ
  15.     Λάμπου Σπύρος, Υπάλληλος ΕΦΚΑ
  16.     Μαμπλέκου Ζωή, Ιδιωτική Υπάλληλος
  17.     Μάργαρης Βάιος, Υπάλληλος Δήμου Στυλίδας
  18.     Μηλιωρίτσα Ηλέκτρα, Εκπαιδευτικός – υποψήφια βουλευτής
  19.     Μπακογιάννη Χρυσούλα (Σούλα), Ιδιωτική Υπάλληλος
  20.     Μυγδαλάκη Σοφία, Επιχειρηματίας, Συγγραφέας
  21.     Νικολάου Σωτήριος, Δημοτικός Υπάλληλος Λαμιέων ,
  22.     Παλιός Ευάγγελος, Στρατηγός Πυροσβεστικού Σώματος Ε.Α.
  23.     Πάσχος Χριστόφορος, Δικηγόρος
  24.     Πούλος Δημήτριος, Προπονητής Ποδοσφαίρου,
  25.     Στίγκα-Ζώνια Κωνσταντίνα, Γεωπόνος-Προϊσταμένη Τμήματος Πολιτικής Προστασίας Δήμου Στυλίδας
  26.    Σωτηρίου Παναγιώτης, Ιστορικός, Διαχειριστής του γραφείου της Νότιας Ευρώπης στο Πανεπιστήμιο του Cambridge
  27.   Τσάκωνας Γιώργος, Συνταξιούχος Δήμου Στυλίδας
  28.   Τσέρτος Κωνσταντίνος, Υπάλληλος Κέντρου Υγείας Αταλάντης
  29.   Υφαντή Βασιλική, Υπάλληλος Λογιστικού Γραφείου
  30.   Φαρόπουλος Κωνσταντίνος, Διοικητικό Προσωπικό Γ.Ν Λαμίας
*Φωκίδα :
  1.     Καλλιαμπέτσος Χαράλαμπος, Αγρότης, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Δωρίδος
  2.     Καμπεράκη Παναγούλα (Ρούλα), πρώην Τραπεζική Υπάλληλος
  3.     Μπαζδεκη Αρετή, Επόπτρια Δημόσιας Υγείας
  4.     Μπαλωμένου Μαρία, Κοινωνική Λειτουργός
  5.     Παρασκευάς Δρόσος, Αστυνομικός Υπάλληλος
  6.     Πλουμάκη Παναγιώτα, Καθηγήτρια Αγγλικών
  7.     Φάκος Χαράλαμπος, Εργολάβος
  8.     Φωτόπουλος Λάμπρος, Πυροσβεστης
«Μαζί θα διεκδικήσουμε ένα καλύτερο μέλλον για την Στερεά Ελλάδα.
 
Μαζί θα διεκδικήσουμε ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας. «

Από admin